V rámci letošního ročníku Khamora, které pořádá organizace Slovo21, proběhla konference o inkluzivním vzdělávání. Sborník příspěvků s názvem "Kvalitní vzdělávání pro každého" naleznete v případě zájmu ke stažení:

Celá situace lidí, kteří bydlí na obou uzavíraných ubytovnách v Ústí nad Labem se den ze dne vyostřuje a stává stále více krizovější. Reálnou ztrátou střechy nad hlavou je k 1.7.2018 ohroženo přibližně 250 obyvatel. Jejich situaci, resp. možnost hledání si náhradního bydlení navíc výrazně zhoršuje zavedení tzv. bezdoplatkových zón. Takzvané...

V sobotu 22.července 2017 se uskuteční již 13. ročník Různobarevného festivalu v Trmicích. Jako již tradičně uvidíte řadu dětských tanečních souborů a řadu zajímavých hudebních hostů. V sobotu 22.července 2017 se uskuteční již 13. ročník Různobarevného festivalu v Trmicích.

V sobotu 11.11. proběhne po celé České republice 5. ročník Národní potravinové sbírky. Ani Ústecký kraj nebude výjimkou a Potravinová banka Ústeckého kraje bude samozřejmě u toho. Přijďte nás podpořit do nákupních středisek po celém kraji. Pracovníci PBUK a našich partnerských organizací se na vás budou těšit od 8 - 20 hodin.

Romano jasnica se letos zapojí do Národní potravinové sbírky (www.potravinypomahaji.cz). Sbírku organizuje Byznys pro společnost (BPS) ve spolupráci s Českou federací potravinových bank a Armádou spásy. Během sbírky mohou zákazníci hypermarketů darovat trvanlivé potraviny,